Ana sayfa Yerli Diziler Ah Kalbim 358. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı

Ah Kalbim 358. Bölüm Özeti 28 Eylül Fragmanı

Ah Kalbim 358. Bölümünde neler olduğunu merak ediliyor. İşte Ah Kalbim 358. Bölüm özeti ve 28 Eylül fragmanı… Riya’nın hain planları açığa çıkıyor…

0
PAYLAŞ

Ah Kalbim 358. Bölüm Özeti

Ah Kalbim dizisinde Abhi, Pragya’nın evindeki hırsızı yakalamış ve polise teslim etmiş fakat, Pragya’yı görmemiştir. Ahbi arabasıyla eve dönerken Pragya da evine geliyor. Kamptaki gençler bir oyun oynuyorlar. Sessiz sinema oyununda Praçi herkesi yeniyor. Ranbir Riya’nın kazanması için elinden geleni yapsa da Praçi kimseye fırsat vermiyor.

Mira Pragya ile konuşuyor. Ahbi’nin yanına geliyor ve Anudra’nın hırsıza dayak attığını ve polise teslim ettiğini söylüyor. Ahbi Praçi’nin annesi yalan söylüyor diyor ve hırsızı ben yakaladım diyor. Sarita behen Bay Mehra’nın buraya geldiğini ve hırsızı yakaladığını anlatıyor. Kamptaki gençler dans etmeye başlıyorlar. Praçi dengesini kaybedince Ranbir onu tutar. Riya Praçi herkesin favorisi haline geldi diyerek sinirle gider. Ranbir büyük fırsatı teptiği için kendisine kızar.

Ertesi gün müdür gençlerin kamp yürüyüşü için hazırlanmasını ister. Şana ve Praçi Pragya ile konuşuyor. Praçi Riya’yı soruyor ve ona dalaşmalarını istiyor. Riya yeni hain bir plan yaparak arkadaşlarını ayarlıyor. Tepeye geldiklerinde Riya Praçi’nin önünü kesiyor ve onun annesiyle ilgili hakaretlerde bulunuyor. Praçi dayanamayıp ona tokat atıyor. Bu yaşananları Riya’nın arkadaşı kameraya çekiyor.

Riya’nın arkadaşı ağlayarak müdürün yanına gidiyor ve Praçi’nin Riya’yı uçurumdan ittiğini söylüyor. Pragya da bağırıyor ve Praçi’ye bir şey olduğunu söylüyor. Müdür ve arkadaşları Praçi’yi suçlarken müdür Ahbi’yi arıyor.

Ahbi’nin hemen gelmesini ve Riya’nın uçurumdan düştüğünü söylüyor. Ahbi elindeki talafonu yere düşürüyor. Ahbi de Vikram ile gelerek onunla konuşur. Ahbi onunla vedalaşmadım bile diyerek ağlar, Vikram da Riya’yı bulacaklarını söyleyerek ona teselli verir. Ahbi müdüre kızarken, müdür ikisinden birini kampa getirmek bir hataydı der ve Praçi’nin Riya’yı ittiğini söyler.

Şana ise Riya’nın Dimpy ile bir komplo kurduğunu düşünmektedir. Dimpy ve arkadaşları gülerken duyar. Dimpy hemen telefonda annesi ile konuşuyormuş gibi yapar. Şana neden güldüğünü sorar. Dimpy annemle konuşurken gülemez miyim diye yanıt verir. Pallavi’nin kocası Vikram’ı arar ve nerede olduğunu sorar. Vikram Riya’nın kayıp olduğun ve bir haber aldığında bilgilendireceğini söyler.

Ahbi Praçi’yi bulur ve sinirle ağzına geleni söyler. Bu zaman kadar seni korudum der. Riya beni senden ve annemden ayıracağını söylediği zaman dayanamadım ve onu tokatladım der. Ayrıca Ahbi’yi babası yerine koyduğunu bundan dolayı Riya’ya kızdığını açıklar.

Ahbi Riya’nın arkadaşlarını bulur ve onlardan videoyu göstermelerini ister. Ahbi onlar kavga ederken sen neden müdahale etmedin diye sorar. Dimpy ise müdahale şansının olmadığını söyler.

Pragya da Riya’yı bulur ve bir şey olup olmadığına bakar. Riya ona doğruları anlatır. Praçi bana tokat attığından beri intikam almak istiyorum der. Pragya sinirlenir ve ona tokat atar.

Ah Kalbim 358. Bölüm Fragmanı

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here