Ana sayfa Yerli Diziler Ah Kalbim 342. Bölüm Özeti 20 Temmuz Fragmanı Kiara Öldü

Ah Kalbim 342. Bölüm Özeti 20 Temmuz Fragmanı Kiara Öldü

Bu haberimiz Hint dizilerini seven okurlarımız için. Hindistan’da olduğu gibi Türkiye’de de geniş izleyici kitlesine sahip Ah Kalbim dizisinin 342. Bölümünü izleyemeyen okurlarımız için özetledik.

0
PAYLAŞ

Ah Kalbim 342. Bölüm Özeti ( 20 Temmuz  )

Bu haberimiz Hint dizilerini seven okurlarımız için. Hindistan’da olduğu gibi Türkiye’de de geniş izleyici kitlesine sahip Ah Kalbim dizisinin 342. Bölümünü izleyemeyen okurlarımız için özetledik.

Nikhil’in yolu sonunda çıkmaz sokağa gelir. Kiara’yı da alarak arabadan iner ve biraz daha kaçmayı başarır. Sununda bir uçurumun kenarına gelir. Kaçacak hiçbir yer yoktur. Uçurum kenarına sıkışmıştır. Abhi,Pragya King ve polisler etrafını sararlar. Artık tamamen çaresiz olan Nikhil, Kiara’nın boğazına bıçak dayar ve onu öldüreceğini ve gitmeleri gerektiğini söyler. Abhi ise kızını bırakmasını isterken Nikhil’e istediği kadar çok para verebileceğini söyler.

Abhi’nin yalvarmalarına arşın Nikhil ; benden Tanu’mu,itibarımı ve her şeyimi aldın diyerek onun yalvarmalarını taklit ediyor. Abhi polislerden birinin silahını alıyor ve onu vuracağını söylüyor. Müfettiş Asisih Abhi’den silahını bırakmasını istiyor. Pragya’da Abhi’den silahını bırakıp Nikhil’i yakalamalarını istiyor.Pragya Abhi’nin elindeki silahı almaya çalışırken uçurumun kenarında duran Nikhil dengesini kaybediyor. Nikhil uçurumdan düşerken Kiara’da düşüyor. Kiara düşerken baba diye bağırıyor. Onlar göle düşüp kayboluyor. Pragya ise üzüntüden bayılıyor. Abhi kendinden geçiyor. Bu sırada Aaliya,Disha ve Purab da olay yerine geliyor.Gölde arama yapan dalgıç polisler bir ayakkabı getiriyor. Dişa bunun Kiara’ya ait olduğunu söylüyor.

Aaliya Dişa’yı doktora soruyor. Doktor iyi olduğunu ancak biraz  dinlenmesi gerektiğini söylüyor. Pragya eve geliyor. Kendisine geldiğinde Kiara diye bağırıyor. Dasi ve Dadi onu Tanrı ‘ nın aldığını söylüyorlar. Pragya hayır diyor onu Abhi elimden aldı. Abhi Pragya ya sarılıyor ve Kiara bizi terketti diyor.

Pragya ise  sorumlu olarak Abhi yi gösteriyor. Abhi şaşırıyor. King de Mehraların evine gelmiştir. Pragya Kiara ya iyi bir baba olamayacağın için gelmek istemiyordum ancak sen egonu tatmin etmek için Kiara yı almak istedin diyor ve Abhi yi suçluyor. Abhi de Pragya yı suçlayınca Mehra ailesi şoka giriyor.

Dizinin ilerleyen dakikalarında Abhi en son senin yüzünden Dadi yi kaybetmiştim şimdi de Kiara yı kaybettim diyor. Benden daha fazla King’e güveniyorsun ama King, Nikhil’e daha fazla para vererek Kiara yı Londra’ ya kaçırmak istiyordu diyor. King yalan söylüyorsun diye çıkışırken Abhi elindeki biletleri gösteriyor.

Dişa, King ve Nikhil’i konuşurken duyduğunu, King’in Nikhil’e daha fazla para vermeyi vaad ettiğini, Kiara yı hava alanında teslim edeceğini duydum der. Pragya bütün bunlar doğru mu diye sorar. King evet der bunları Kiara yı çok sevdiğim için yaptım der. Pragya onu tokatlarken King ayrılır.

Pragya bütün suç King de değil der ve asıl suçlunun Tanu olduğunu söyler. Kızının katili ile aynı yerde kalamayacağını söyler. Abhi birlikte kalacağız derken Pragya ise onunla aynı fikirde değildir. Odasına gider ve ikizleri ile birlikte gideceğini söyler. Kızlarını bebek arabasına koyan Pragya salona iniyor.

Abhi çocuklarımı nereye götürüyorsun diyor. Pragya kızlarım seninle güvende değil diyor ve götüreceğini söylüyor. Abhi onların Kiara gibi olmayacaklarını söylüyor ve ne kadar para istediğini soruyor. Pragya onların para ile satın alınamayacağını belirtirken benim yüzümü bir daha asla göremeyeceksiniz diyor.

Abhi velayet davası açacağını söylüyor. Pragya çocukların annelerine verileceğini söylüyor. Karşılıklı suçlamalar devam ederken Aliya çocukları paylaşmayı öneriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here