Ana sayfa Yerli Diziler Ah Kalbim 33. Bölüm Özeti 22 Kasım Çarşamba Fragmanı Özeti Neler Olacak...

Ah Kalbim 33. Bölüm Özeti 22 Kasım Çarşamba Fragmanı Özeti Neler Olacak Detayları

22 Kasım Çarşamba günü Kanal 7'de ekranlara gelecek olan Hint yapımı dizi Ah Kalbim, yayınlanan 33. bölüm fragmanında tansiyon yükseliyor.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarının Hint yapımı dizilerinden Ah Kalbim, hafta içi hergün seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Yayınlandığı günlerde seyircisini ekran başına toplayan dizide, olaylar bitmek tükenmek bilmezken, heyecan hız kesmeden devam ediyor.  Dizinin ekranlara gelen son bölümünde, Pragya ve Abhi kendilerini düğün krizinin merkezinde bulurlarken, Abhi’nin düğün salonunu kurtarma çalışmaları ise dizide gerilimin yükselmesine neden olmuştu.

22 Kasım Çarşamba Günü Ah Kalbim’in 33. Bölümünde Neler Olacak?

Sevilen dizinin 22 Kasım Çarşamba günü ekranlara gelecek olan 33. bölüm fragmanında, Abhi ve Pragya çatışması kaldığı yerden devam ederken, Sarla ikilinin arasında gelişen duygusal ilişkinin farkına varır. Diğer taraftan Alia’nın, Pragya ile ailesinin çatışmasına tanık olmasını istemediği Tanu’yu, himayesine alması dizide tansiyonun yükselmesine neden olurken, olayların akıbeti ise 22 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak 33. bölümde netlik kazanacak gibi görünüyor.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here