Ana sayfa Yerli Diziler Ah Kalbim 31. Bölüm 20 Kasım Özeti Fragmanı Purab ile Bülbül Romantizmi

Ah Kalbim 31. Bölüm 20 Kasım Özeti Fragmanı Purab ile Bülbül Romantizmi

Kanal 7'de yayımlanan sevilen Hint dizilerinden Ah Kalbim 30. bölümüyle eğlenceli dakikalar yaşattı. Dizinin 31. bölüm fragmanı ise yine dopdolu.

0
PAYLAŞ

Kanal 7’de ekranlara gelen Ah Kalbim’de 31. bölüm fragmanı yine oldukça komik ve heyecan dolu. Son bölümünde eğlenceli anlara şahit olan dizide yeni bölüm fragmanıyla eğlence ve dram kaldığı yerden devam ediyor. Abhi korkunç evde korkmadığını dile getirsede en ufak bir seste irkilecek. Bir zaman sonra değişik kılıkta bir adam ortaya çıkacak bu adama Pragya’da şahit olacak korku ve eğlence aynı anda ortaya çıkacak. Dadi ve evdekiler Abhi ile Pragya’ya ulaşamadıkları için tedirgidirler. Yapımcıdan eve gelen telefon onları daha da tedirgin edecektir çünkü yapımcı Abhi’nin oraya ulaşmadığını söyler. 

Purab ile Bülbül bir araya gelerek duygusal anlar yaşanır. Onsuz yaşayamayacağını söyleyen Purab Bülbül’ün elini tutar. Buarada Sarla gelir ve Bülbül’ü alıp uzaklaşır. Abhi ile Pragya birbirlerini bulunca sarılırlar. Bir gürültü duyarlar ve o tarafa doğru gittiklerinde onları korkutan adamın telefonda konuştuğunu görürler. Adam Abhi ile Pragya’yı korkuttuğunu söyler. Bunun üzerine adamı yakayıp bir ceza verirler. Adam ordan hızlıca uzaklaşır. Ah Kalbim’de yeni bölümde olaylar dinmiyor. Yeni bölüm heyecanı 20 Kanal 7’de devam ediyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here