Ana sayfa Dizi Haberleri Ah Kalbim 17 Ekim Özeti 2. Bölüm Fragmanı Pragya Evlenecek

Ah Kalbim 17 Ekim Özeti 2. Bölüm Fragmanı Pragya Evlenecek

Kanal 7 Hint dizilerine bir yenisini daha ekledi. Merakla beklenen meşhur Hint dizisi Ah Kalbim'in 2. bölümünün fragmanı yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Son zamanlarda Hint dizilerini yayınlamasıyla, Hint dizisi severleri memnun eden Kanal 7, uzun zamandır merakla beklenen, meşhur Hint dizisi Ah Kalbim’i ( Kumkum Bhagya) 16 Ekim pazartesi gününden itibaren ekranlarına getirecek. Hafta içi 21: 30’da, cumartesi günleri de 21:00’da yayınlanacak olan dizi pazar günü yayınlanmayacak. 

2014 yılında yayınlanmaya başlayan ve her geçen gün ünü dünyada yayılan Kumkum Bhagya adlı Hint dizisi, Ah Kalbim adıyla Türk versiyonu olarak ekranlara 16 Ekim pazartesi günü gelecek. Hint sineması ve Hint dizisine ilgi dünya çapında her geçen gün artmakta olup, ülkemizde de takipçileri bir hayli fazladır. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan hint dizilerine eklenen Ah Kalbim, bu sezonun merakla izlenecek dizilerinden biri olmaya aday. 

AH KALBİM DİZİSİNİN KONUSU

Romantik komedi türünde olan dizinin her bölümü 22 dakika sürmektedir. 2014 yılında başlayan dizinin bölümleri şu an hala yayınlanmakta olduğundan kaç bölüm süreceği henüz açıklanmamış olup dizinin konusu ; Her ne kadar kardeş olsalar da birbirinden çok alakasız, zıt karakterlere sahip olan iki Pragya ve Bülbül isimli iki kız kardeşin başlarından geçen hikayeler sürükleyici bir biçimde sevenleriyle buluşacak. Birbirinden zıt karaktere sahip iki kardeşten büyüğü Pragya’dır. Pragya annesinin kendilerini hangi zor şartlarda yetiştirdiğinin farkında olup, sorumluluk sahibi bir yaşam sürer. Pragya, annesine ve kardeşine baktığı için evliliğe karşı bir tutum izlemektedir. Bülbül ise ablasından tamamen farklı bir yapıya sahip olup, daha bir uçarı yaşam sürerken, kendisi rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Abhi ile tanışmak için onun konserine gider ve tanışma fırsatı kollar. İki kız kardeşin annesi olan Sarla’nın da en büyük hayali, çocuklarının evliliğini görebilmektir. Pragya buna karşı bir tutum izlerken, Bülbül ise güzelliğiyle herkesi etkilemektedir. Dizi iki kız kardeşin aşk hayatlarını romantik- komedi türünde ekranlara sunmaktadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here