Ana sayfa Dizi Haberleri Adını Sen Koy Zehra Ölecek Mi? Ömer Zehra’yı İstemeden Öldürecek mi 27...

Adını Sen Koy Zehra Ölecek Mi? Ömer Zehra’yı İstemeden Öldürecek mi 27 Nisan Perşembe Tüyoları

Trt 1 ekranlarının beğenilen yapımlarından Adını Sen Koy dizisinin Zehra karakteri için yeni iddialar var. Hayatının aşkı Ömer 27 Nisan yeni bölümünde istemeden Zehra'yı öldürüyor iddiaları gündemde yer aldı.

0
PAYLAŞ

Trt 1 ekranlarında yayın hayatına başladığı günden bu yana gerilim ve dramın eksik olmadığı Adını Sen Koy adlı dizi sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Her bölümünde ayrı bir heyecan ve gerilimin yaşandığı yapım 27 Nisan Perşembe akşamı yeni bölümüyle izleyicilerin beğenisine sunulacak. Fragmanı yayınlanan yeni bölümde neler olacağını gören sıkı takipçileri ise heyecan sardı, çünkü fragmanda Zehra’nın öldüğü görülüyor…

BU DEFA BÜYÜK BİR SORUN VAR!

Daha önce Zehra’nın başına türtlü türlü korkunç olaylar gelmişti. Alev, Zehra’yı öldürebilmek için bir çok plan yapmıştı. Bu defa Zehra’nın ölümü ise Ömer’in elinden mi olacak dedirten bir görüntü fragmanda yer aldı. Hilmi tarafından kaçırılan Zehra, bir düzeneğin karşısına oturtulur. Kapı açıldığı anda silah ateş edecektir ve kapıyı açan kişi ise Ömer’dir… Ancak bu plan işe yaramayacaktır ve Zehra ölmeyecektir. Kendisini bir ivmeyle yere atan Zehra mermiden kurtulacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here