Ana sayfa Dizi Haberleri Adını Sen Koy Yener Öldü mü Yaşıyor mu? Musab Ekici Diziden Ayrılıyor...

Adını Sen Koy Yener Öldü mü Yaşıyor mu? Musab Ekici Diziden Ayrılıyor mu?

Adını Sen Koy dizisinde bazı gelişmeler mevcuttur. Adını Sen Koy Yener öldü mü iddiası seyirciyi üzdü.

0
PAYLAŞ

Adını Sen Koy dizisinde üztün yeteneği ve açıkça görülen kaliteli kişiliği ile önemli bir rolü üstlenen Yener karakterini canlandıran Musap Ekici diziden ayrıldığı iddiası sevenelerini çok üzdü. Adını Sen Koy dizisi Yener öldü mü? 

Diziden ayrılma kararı alan Musap ekici senaryo gereği mecbur kalınarak diziden öldürülme sahnesiyle sevenlerini çok üzdü. Neredeyse tüm izleyici Yener’in ölümünde yas tuttu. Bu kadar başarılı bir oyuncunun diziden neden ayrıldığı hala açıklığa kavuşmadı.  

Diziden ayrılan Yener’in yerine Zehra’nın askerde olan kardeşi Sinan’ın giriş yapacağı gelen bilgiler arasında olduğunun bilgisini sizlerle paylaşalım. Dizinin gelecek bölümlerinde Yener’in yokluğu reytingleri nasıl etkileyeceği  bilinmiyor.

 Yener karakterini canlandıran Musap Ekici diziden ayrılma kararını önümüdeki günlerde açıklarsa en çok izleyicinin içi rahat edecek.

Musab EKİCİ Kimdir;

1992 yılında Elazığ şehrinde dünyaya gelen oyuncu  bşr çok tiyatroda küçük roler alarak tecrübe kazanmış. Oyunculuğu meslek edinmek isteyen Ekici Üniversite seçimini oyunculuk alanında yapmıştır. İstanbul Dev let konservatuarına giderek buradan başarılı şekilde mezun oldu.  Musab Ekici Sadri Alışık sinema TV ödülleri erkek oyuncu Juri Özel ödülünü almış bir oyuncudur.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here