Ana sayfa Dizi Haberleri Adını Sen Koy Sezon Finalinde Zehra ve Ömere Ne Olacak? Yeni Sezonda...

Adını Sen Koy Sezon Finalinde Zehra ve Ömere Ne Olacak? Yeni Sezonda devam edevekler mi?

TRT 1 ekranlarının severek takip edilen dizisi Adını Sen Koy, sezon finali vermeye hazırlanıyor.

0
PAYLAŞ

TRT1 ekranlarında izleyicilerin ilgiyle takip ettiği dizi Adını Sen Koy yepyeni süprizleriyle sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Sevilen dizi Adını Sen Koy 26 Mayıs 2017 Cuma günü 175. Bölümüyle sezon finali verecek. Adını Sen Koy İkinci sezonda  Eylül ayında  izleyicileri ile buluşacak.

Adını Sen Koy Sezon Finali Veriyor

TRT1 ekranlarının sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy resmi sitesinden yaptığı duyuru ile izleyicilerini şaşırttı. Dizinin sezon finalinin yaklaşırken artık özet ve fragman yayınlanmayacağının açıklandığı duyuruda dizi severlerinin dizi hakkında sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmaları gerektiğini duyurdu. 

Zehra ve Ömer’in mutluluklarını görmeye dayanamayan Alev yine yapacağından geri kalmaz. Ömer’in uyuduğu sırada yatağına giren Alev, Zehra ile Ömer’in arasını bozmaya kararlıdır. Uyandığında yanında Alev’i gören Ömer şok geçirir. Olanlardan haberi olmayan Zehra ise Ömer’le yaşadığı mutluluğun tadını çıkarmaktadır. Alev hamile olduğunu söyleyerek son kozunu oynar. Ömer le Zehra ilşkisi böyle bir sarsıntıyı kaldırmaya hazır değildir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here