Ana sayfa Dizi Haberleri Adını Sen Koy Ömer Uçak Kazasında Ölecek mi? Diziye Devam Edecek mi?

Adını Sen Koy Ömer Uçak Kazasında Ölecek mi? Diziye Devam Edecek mi?

TRT 1'in sevilen dizisi Adını Sen Koy'da heyecanlı sahneler. Kıbrıs'a iş için gitmesi gereken Ömer'in uçağı düşüyor. Ömer ölüyor mu?

0
PAYLAŞ

TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi 31 Mart cuma günü sevenlerini üzüyor. Alev ile birlikte ihale’ye katılmak için Kıbrıs’a giden Ömer’in bindiği uçak düşüyor. Sevenlerinin çok üzüldüğü kaza haberinin neticesi ise çok şaşırtıcı.

Adını Sen Koy Dizisinde Uçak Kazası

Hilmi Yılmaz ,Mert’i tehdit eder. Ömer’in ve ailesinin Hilmi Yılmaz tarafından zarar verilmesinden çok korkan Mert ne yapacağını bilemez.Olanlardan habersiz Ömer, Alev ile Kıbrıs’a gitme planları yapar. Kıbrıs da yapılacak olan bir ihaleye katılmayı planlayan Ömer, Cevriye Hala yüzünden istemeden de olsa Zehra’nın kalbini kırar. Halbu ki Cevriye Hala meselesinde Ömer’in bir suçu yoktur. Cevriye Hala ile tartışan Alev’dir.

Uçağına yetişmek üzere yola çıkan Ömer’i yolda Hilmi Yılmaz’ın adamları silah zoruyla kaçırır. Ömer’in uçağa yetişemediğini düşünen Alev de uçağa binmez. Ömer’in binemediği uçağın düştüğü haberi sevenlerini üzüntüye boğar. Ölen yolcular arasında ismi olmayan Ömer’in hayati riski devam etmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here