Ana sayfa Dizi Haberleri Adını Sen Koy Alev Öldü Mü? Ezgi Baran Diziden Ayrılacak mı? Yeni...

Adını Sen Koy Alev Öldü Mü? Ezgi Baran Diziden Ayrılacak mı? Yeni Bölümde var mı

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy tüm heyecanıyla devam ederken izleyicilerini de ekrana kilitlemeyi başarıyor.

0
PAYLAŞ

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy yine heyecan dolu yeni bir bölüm ile 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü izleyicileri ile buluşacak. Hilmi Yılmaz tarafından kaçırılan Alev ölecek mi?

Adını Sen Koy Dizisinde Alev Ölüyor Mu ?

Hilmi Yılmaz’ın ikinci kez Ömer’i öldürmeye çalışmasına sinirlenen Alev, Hilmi Yılmaz’ı tehdit ediyor. Aralarındaki işbirliğini bozarak kendini de riske atmayı göze alan Alev, Hilmi Yılmaz’ı bildiklerini Ömer’e anlatmakla korkutuyor. Alev’in konuşmasını istemeyen Hilmi Yılmaz, O’nu kaçırıyor. Alev kendisini serbest bırakması halinde susmayı kabul edeceğini ve kendisini kimin kaçırdığını görmediği yönde ifade vereceğini teklif eder.

Hilmi Yılmaz buna ikna olmuş gözükse de içten içe Alev’e güvenmemektedir. Alev’i serbest bırakır fakat onu ortadan kaldırmaya kararlıdır. Alev bir kez daha ölümden kıl payı kurtuluyor.  Hilmi Yılmaz, Alev’in bütün oyunlarını gözler önüne sererek Ömer’e teslim etmeyi planlamıştır. Ömer, Alev’in Hilmi Yılmaz ile iş birliği yaptığını öğrenince onu evden kovar. Bunu hazmedemeyen Alev, konağa geri dönmek için elinden geleni yapacaktır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here