Ana sayfa Yerli Diziler Adını Sen Koy 198. Bölüm Özeti 18 Ekim Fragmanı

Adını Sen Koy 198. Bölüm Özeti 18 Ekim Fragmanı

TRT 1 ekranlarından Star TV ekranlarında yayın hayatına devam eden Adını Sen Koy dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. İşte yeni bölümle ilgili tüyolar.

0
PAYLAŞ

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy’un 18 Ekim günü 198. bölümüyle televizyon ekranlarına geliyor. Birbirinden yetenekli oyuncuların bir arada yer aldığı bu dizinin yeni bölümüyle ilgili detaylara yer vereceğiz.

YENİ BÖLÜMLE İLGİLİ TÜYOLAR

Dizinin yeni bölümünde, Ömer sevdiği kadından ayrı kalmak istemediği için Zehra’yı istemeye Salim’in evine doğru gider. Zehra ise Ömer ile kavuşmasının bu kadar yakında olmasına inanamamaktadır. Ömer ise kız isteme merasimine gideceği için çok büyük bir heyecan yaşamaktadır. Zehra ise sevdiği adamla birlikte olmaya bu kadar yakın olduğu için o da çok büyük heyecan yaşıyor.

Ömer ve Zehra sonunda yaşananlardan sonra baş başa kalmak istemektedir. Bu bölümde Ömer ve Zehra arasında oldukça etkileyici sahneler yaşanacaktır. İki sevgili evliliklerini taçlandırdıkları için çok büyük bir mutluluk yaşayacaktır.

İkili arasında yaşanan bu mutlu anlardan sonra Zehra konağa gelir. Zehra, konağa geldiği için çok büyük bir mutluluk yaşamaktadır çünkü son kez geldiğini düşünerek. Üstelik Ömer’in sevgilisi, buraya geldiğinde konağı özlediğini fark etmiştir. Zehra ve Ömer birlikteliklerini evlilikle taçlandırmadan önce bir kere daha aynı yatakta uyuyacaktır.

Kerem ise yeni bölümde Sabah’tan intikam almak için büyük bir plan yapmaktadır. Sabah’ı herkese rezil etmek isteyen Kerem’in bunu başarıp başarmayacağı ise merak konusu oldu. Bir tarafta ise Cevriye hala büyük bir heyecan içindedir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here