Ana sayfa Yerli Diziler Adını Sen Koy 166. Bölüm Fragmanı Tüyoları 8 Mayıs Pazartesi Özeti Ömer...

Adını Sen Koy 166. Bölüm Fragmanı Tüyoları 8 Mayıs Pazartesi Özeti Ömer ve Zehra Tehlikede

Adını Sen Koy'un yayınlanan 166. bölüm fragmanının ardından, 8 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölüme ilişkin bölüm tüyoları, kulislerde tartışma konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Ekranların dikkat çeken yapımlarından Adını Sen Koy, her hafta TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Dizi yayınlanan 166. bölüm fragmanı ile seyircisini bu hafta da heyecanlandırırken, 8 Mayıs Pazartesi günü ekranlara gelecek yeni bölüme dair ortaya çıkan tüyolar ise kulislerin çalkalanmasına neden oldu.

166. Bölümünün Tüyoları

Adını Sen Koy’un yayınlanan 166. bölüm fragmanında Alev’in Hilmi ile olan mücadelesi ve Leyla’nın hayatına dair alacağı kararlar seyircinin heyecanlı bekleyişine neden oldu. Yayınlanan fragmanın ardından ise yeni bölüme dair ortaya çıkan bölüm tüyoları, dizi kulislerinin hareketlenmesine neden oldu. Ortaya atılan bu tüyolara göre Alev önümüzdeki bölümlerde Hilmi ile olan mücadelesinde galip gelirken,

Leyla ise işi ve Zehra dolayısıyla Amerika’ya gitmeyecek. 8 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümün ortaya çıkan 166. bölüm tüyoları kulisleri bu şekilde hareketlendirirken, seyirci cephesinde ise yayın tarihine kadar heyecanlı bekleyiş devam edecek gibi görünüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here