Ana sayfa Yerli Diziler Adını Sen Koy 163. Bölüm Fragmanı Tüyoları 3 Mayıs Çarşamba Özeti Neler...

Adını Sen Koy 163. Bölüm Fragmanı Tüyoları 3 Mayıs Çarşamba Özeti Neler Olacak

3 Mayıs Çarşamba Adını Sen Koy dizisinin 163. bölüm fragmanı yayınlandı. Trt 1 ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy 163. bölümü ile yine ekrana kilitleyecek. Dizide son gelişmeler ne olacak?

0
PAYLAŞ

Son günlerin en çok izlenen dizisi olma özelliğini taşıyan Adını Sen Koy, yepyeni bölümleriyle hafta içi hergün yayınlanmaya devam ediyor.  Adını Sen Koy dizisi geçtiğimiz günlerde reyting sıralamasında düşüşe geçince , yapımcılar kısa süreli bir telaşa kapılmıştı. fian söylentileri olan dizi toparlanarak kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. 2 Mayıs 163. bölümü ile yine çok beğenildi.

Yeni Bölümden Tüyolar

Ömer başına gelen tüm olumsuzlukları Hilmi Yılmaz’dan kaynakalndığını düşünür. Bu şüphe ile tüm önlemleri almak için gerekenleri yapmaya başlar. Hilmi Yılmaz ve adamalrının yaptığı baskında Alev’in orada olmaması Ömer’in gözünde bir numaralı suçlu olabileceği belli olmuş oldu. Dizide ki şok gelişme Alev’in Hilmi yılmaz tarafından kaçırılması oldu. Alev , Hilmi Yılmaz ve Ömer arasında geçen önemli olaylar 2 Mayıs’ ta ortaya çıkacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here