Ana sayfa Yabancı Diziler Adını Sen Koy 161. Bölüm Fragmanı 1 Mayıs Pazartesi Özeti Neler Olacak

Adını Sen Koy 161. Bölüm Fragmanı 1 Mayıs Pazartesi Özeti Neler Olacak

1 Mayıs pazartesi günü Adını Sen Koy dizisi yine tüm heyecanı ile devam ediyor. 161 bölümü ile ekranlarda olacak olan dizinin bu bölümü yine çok karmaşık... Dizideki tüm yeni gelişmeleri ise fragmanda yayınlandı.

0
PAYLAŞ

TRT 1 ekranlarının hafta içi hergün yayınlanan dizisi Adını sen Koy son bölümünden sonra 1 Mayıs Pazartesi günü kaldığı yerden devam ediyor. 161. bölüm fragmanı yayınlanan dizinin tüm gelişmeleri izleyicide büyük etki yaratacak. 

YAŞANACAKLAR

Adını Sen Koy 161. bölümünde Ömer ve Zehra mücadeleli bir günün başlangıcında bekliyorlar. Evden duyulan cam sesi tüm kuşkuyu ve endişeyi arttırırken , uzun bir gecenin olacağı daha en baştan belli oluyor. 

 Korkulu rüya Hilmi Yılmaz’ın adamları, Ömer ve Zehra’nın bulunduğu evi sarar. Hilmi Yılmaz’ın adamları hazırladıkları bomba düzeneğini patlatmak için artık son viraja girerler. Dizinin bu sahneleri adeta nefesleri kesiyor.  

Kurulan Tuzaktan Kaçabilecekler mi?

 Ömer ve Zehra bulundukları eve kurulan bombadan habersiz geceyi geçirirken, Hilmi Yılmaz’ın komutuyla her an evde bomba patlayacak. Sonradan farkedecek olan çift evden ve Hilmi Yılmaz’ın elinden kaçacaklar. Hilmi Yılmaz yine kötü planlarını uygulayamadığından dolayı adeta çılgına dönecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here