Ana sayfa Yerli Diziler Adını Sen Koy 158. Bölüm Fragmanı 26 Nisan Çarşamba Özeti

Adını Sen Koy 158. Bölüm Fragmanı 26 Nisan Çarşamba Özeti

158. Bölüm fragmanı yayınlanan, ekranların sevilen yapımı Adını Sen Koy'un, 26 Nisan Çarşamba günü ekranlara gelecek yeni bölümünde, olaylar içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

0
PAYLAŞ

Ekranların büyük ilgiyle takip edilen dizisi Adını Sen Koy, hafta içi hergün TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Heyecanın hız kesmeden devam ettiği dizinin önceki bölümünde, olayların içinden çıkılmaz bir hal alması, gerilimin tırmanmasına neden oldu. Adını Sen Koy’un yayınlanan son bölümünde Hilmi ve Alev’in planına kanan Zehra, seyircinin ekranlara kilitenmesine neden oldu. Ardından dizinin 26 Nisan Çarşamba günü ekranlara gelecek 158. bölümünün fragman yayını ile ise heyecan zirve yapmaya devam ediyor.

158. Bölümünde Neler Olacak?

TRT 1 ekranlarının sevilen yapımının 158. Bölüm fragmanında Hilmi, Ömer’i bitirme planlarına devam ederken, Alev ise Zehra’yı tehlikenin merkezine çekmeyi başarıyor. Zehra’yı yem olarak kullanan Hilmi, yaptığı plan ile Ömer’in Zehra’ya zarar vermesine neden olarak, vicdan azabı çekmesini amaçlıyor. Bunun üzerine Zehra herşeyden habersiz tuzağa doğru ilerlerken, tüm gözler Ömer’e çevirildi. Ömer’in Zehra’yı kurtarıp kurtaramayacağı ve olayların akıbeti ise Adını Sen Koy’un, Çarşamba günü yayınlanacak olan 158. bölümünde netlik kazanacak gibi görünüyor.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here