Ana sayfa Yerli Diziler Adını Sen Koy 156. Yeni Bölüm Fragmanı İzle24 Nisan Pazartesi

Adını Sen Koy 156. Yeni Bölüm Fragmanı İzle24 Nisan Pazartesi

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy uzun soluklu diziler arasına girmeyi başarmıştır. İzleyicilerinin severek takip ettiği Adını Sen Koy dizisi 156. bölüm fragmanıyla izleyicilerini merakta bıraktı.

0
PAYLAŞ

TRT1 ekranlarının severek takip edilen dizisi Adını Sen Koy 24 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan bölüm fragmanıyla sevenlerin heyecanlandırdı. 

Adını Sen Koy 156. Bölüm Fragman 

Ömer Kervancıoğlu’nun içeri düşmesinden kendin sorumlu tutan Mert, herşeyi göze alarak Ömer’in çıkması için uğraşır. Mahkemeye çıkarılan Ömer, Mert’in çabaları sayesinde serbest bırakılır fakat Mert’in de başı belaya girmiştir. Ömer nezarethanedeyken onu öldürmek için uğraşan fakat başaramayan Hilmi Yılmaz,Ömer’in çıktığını öğrenince plan kurmaya başlar. Alev, Ömer’in bilgisayarına Mert ve Zehra adına bir klasör açar. Ömer ve Zehra’nın arasının açılması için Mert’i kullanır. Ama planlarını istediği gibi gitmemektedir. Ömer ise Zehra hakkında ciddi değerlendirmeler yapmaya başlar. Zehra’nın iyi yönlerinin ağır basması Ömer’i Zehra’yı doğru eş adayı olarak göstermektedir. Zehra ile evlenmeye karar veren Ömer, bu kararını Zehra’ya sunmaya hazırlanır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here