Ana sayfa Yerli Diziler Adını Sen Koy 138. Bölüm Fragmanı 29 Mart Çarşamba Özeti Hilmi intikam...

Adını Sen Koy 138. Bölüm Fragmanı 29 Mart Çarşamba Özeti Hilmi intikam peşinde

TRT ekranlarının 137 bölümdür severek izlenen dizisi Adını Sen Koy da bu hafta 29 Mart Çarşamba günü izleyiciyi şaşırtıcı sürprizler bekliyor.

0
PAYLAŞ

 Adını Sen Koy 29 Mart Çarşamba günü saat 17:30 da TRT 1 de 138. kez izleyiciyle buluşacak. Bu hafta Yılmaz ailesinin dramı izleyen herkesi etkileyecek.

Adını Sen Koy Dizisinde Bu Hafta Neler Olacak?

Babasıyla bir türlü anlaşamayan Koray artık babasıyla aynı evi bile paylaşmak istemedi. Mert’ de bu konuda Koray’ın izinden gidip sürekli babası ile çatışma halindeydi. Mert için hiç iyi planlar yapmayan Hilmi Yılmaz onun Onur Kervancıoğlu’ndan destek aldığını bildiği için ikisinden de intikam almak için elinden geleni yapmaktadır.

Ömer ve Zehra birbirlerine olan aşklarının farkına varıp birbirlerine anlatmaya cesaret edemez. Aşklarını ifade etmekte zorlanan aşıkları zor günler beklemekte. Alev kavuşmalarını engellemek için elinden geleni yapıyor. Aşıklara destek olan Cevriye Teyze’yi Kayseri’ye yolluyor.

Beton ise Mehtap’a bir türlü açılıp aşkını itiraf edemez. Gizli hayranının kim olduğunu merak eden Mehtap sonunda gizemli kişi hakkında bazı bilgiler ediniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here