Ana sayfa Yerli Diziler Adını Sen Koy 115. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cuma Özeti Yasemin Kurtuluyor

Adını Sen Koy 115. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cuma Özeti Yasemin Kurtuluyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisinin 24 şubat yeni bölüm fragmanı özeti belli oldu. Adını Sen Koy 115. Bölüm de yaşananlar şöyle.

0
PAYLAŞ

Adını Sen Koy 115. Bölüm de  Ömer Yasemin’in kaçırıldığı yere gider. Burda Fikret ve adamları ile yüz yüze gelir. Birinden silahı kapan Ömer namluyu Fikret’e doğrulur ve Yasemin’i geri ister. Tayfun’un da olay yerine gelmesi ile Fikret etkisiz hale getirilir.  

Ömer, Yasemin’i sağ salim kurtarmayı başardı. Koray ise bir kez daha babasının ne kadar kötü bir insan olduğunu yeniden öğrenebilme fırsatı yakalamış oldu. Fikret de Yasemin’i kaçırmanın bedelini ağır ödese bile amaçlarından birine ulaştı.

Son Bölümde Neler Oldu;

Fikret, Yasemin ve Koray’ı bir depoda elleri bağlı bir şekilde rehin tutmaktadır. Koray ve Yasemin’in tutsak olduğunu öğrenen Ömer depoya gelir ve dışarıda duran adamı etkisiz hale getirip içeri giriyor. Fikret ise Ömer’in elinde silahı görünce kendini korumak için Yasemin’in kafasına silah dayayıp Ömer’e silahı bırakmaz ise Yasemin’i öldüreceğini söyleyerek tehdit ediyor. Fragmanda yayınlandığı kadarı ile Fikret vuruluyor ama Fikret’i vuran Ömer mi yoksa Tayfun mu olduğu görülmüyor. Zehra ise dışarıda olanlardan habersiz bir şekilde beklerken silah sesi duyuyor.

Haftanın kaybedeni ise Yasemin ve Koray oluyor. Yasemin ve Koray’ın ilişkisi olduğunu öğrenen Salim’in içine şüphe düşmektedir. Yasemin her ne kadar çok korksa bile Koray ile olan aşklarının her türlü engelleri aşacağını düşünmektedir. Fakat Koray, aşkını kalbini gömmek için çabalamaktadır.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here