Ana sayfa Dizi Haberleri Adı Efsanede Çalan Şarkı Asılı Kaldım İpin Ucunda Sözleri – Video

Adı Efsanede Çalan Şarkı Asılı Kaldım İpin Ucunda Sözleri – Video

Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Adı Efsane dizisi 5.bölümüyle ekranlara gelecek. Adı Efsane'de Çalan Şarkı seyircinin dikkatini çekti.

0
PAYLAŞ

Kanal D’de yayınlanan ve harika başrollerin bulunduğu Adı Efsane dizisi 5.bölüm fragmanını yayınlandı.Duygu yüklü bu bölümde Erdal Beşikçioğlu yine oyunculuğunu konuşturmayı başardı.

Adı Efsanede Çalan Şarkı ise izleyiciyi iyice derinden yaralamayı başardı.Adı Efsane dizisinde Tarık karakterinin hayatı anlatılmaktadır.Tarık eski basketbolculardandır ve gerçekten efsanedir. Fakat bir gün bir sakatlık yaşar ve basketbol hayatı biter bunun üzerine zamanla karısından ayrılır ve iki kızının da velayetini annelerine vermek zorunda kalır.Kızlarıyla da uzaklaşan Tarık iyice deliye döner ve kızlarını tekrar kazanmak için çabalamaya başlar.

Dizinin 5.bölümünde küçük kızıyla olan konuşması herkesi duygulandırmıştır.Ve çalan şarkı da izleyiciyi göz yaşlarına boğmaya neden olmuştur.

Şarkıyı kim söylüyor;

Adı Efsane dizisinde çalan ve duygu yüklü şarkıyı Bendeniz söylemektedir.Şarkının adı Gönül Yareler İçinde’dir.Dram dolu dizide bu şarkının da çalmasıyla iyice duygular tavan yapmıştır.Dizi 5.bölümüyle cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here