Ana sayfa Dizi Haberleri Adı Efsane dizisi neden final yapıyor? Son Bölümü ne zaman yayınlanacak?

Adı Efsane dizisi neden final yapıyor? Son Bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Adı Efsane, dramatik ve spor konusuyla izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştı.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları saat 20:00 de yayınlanan Adı Efsane konusuyla yayınlandığı ilk bölümlerde izkeyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Dizinin izlenme oranının düşmeye başlamasıyla acaba Adı Efsane ekranlara veda mı ediyor söylentilerine yol açtı.

Adı Efsane Final Mi Verecek?

Başrollerini Gökçe Bahadır, Erdal Beşikçioğlu,Rojda Demirer’in paylaştığı Adı Efsane dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla gayet başarılı bir şekilde yayın hayatına başladı. Kariyerinin dönüm noktasında kötü bir kaza geçiren Tarık için basketbol hayatı bitmiş,karısının ölümüyle hayatı alt üst olmuştur. Kızlarıyla yaşadığı bunalımları nedeniyle ilgilenmeyen Tarık pişmanlık duyarak hayatına çeki düzen vermeye karar verir. Arkadaşının yardımıyla devlet okulunda basketbol koçluğu yapmaya başlar ve kızlarını yeniden kazanmanın mücadelesini verir. 

1 Nisan Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında 10. bölümüyle yayınlanan dizinin bir süredir izlenme oranlarının düşmesi acaba final mi yapacak söylentilerine yol açtı. Kanal D ile bu sezon anlaşması olan dizinin Haziran ayından sonra anlaşmasına devam edip etmeyeceği henüz belli değildir. Reytingleri bu şekilde giderse yeni sezonda dizi yayında olmayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here