Ana sayfa Yerli Diziler Adı Efsane 7. Bölüm Fragmanı İzle 11 Mart Cumartesi Özeti

Adı Efsane 7. Bölüm Fragmanı İzle 11 Mart Cumartesi Özeti

Adı Efsane 11 Mart Cumartesi yayınlanacak 7. bölümde, efsane basketbolcusu Tarık, kızlarını yeniden kazanabilmek için ne kadar mücadele etse de bir türlü başaramıyor.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları saat 20.00’de yayınlanan Adı Efsane dizisinde Bahar ve Tarık arasındaki savaş giderek daha geniş bur boyut kazanmaktadır.

Dizinin 11 Mart Cumartesi günü yayınlanacak bölümünde Tarık ile Bahar arasında yakınlaşma başlar. Seçil’in aşkı Tarık’ı gördükçe derinleşmektedir. Bir yandan da kızı Melis’in babası gibi bir adama aşık olmasından endişe ediyor. Tarık yine Melis’e olan duygularıyla boğuşurken, bir yandan da olmadık işlere girmektedir. Kızların babalarına olan kırgınlıkları gün geçtikçe büyümektedir.

Tarık kızlarına ne kadar yakınlaşmak istese de her seferinde olaylar ters gitmekte ve son anda yine kızlarının tepkisini çekmektedir.

Kısaca 10. bölümde yaşananlar;

Bahar Tarık’ı okuldan attırmak için birçok yöntem denemeye devam eder.Ancak planları her defasında yine boşa gider. Tarık ise Zeynep’i kaybetmek üzeredir. İki kızı da onu affetmez ve Baba Kız Gecesi’ni Melis gözyaşlarıyla terk eder. Tarık’ın kendini affettirmek için yaptığı tüm çabaları her seferinde boşuna gider.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here