Ana sayfa Tv Programları Adem ile Sabriye Arasında Aşk mı Yaşanıyor

Adem ile Sabriye Arasında Aşk mı Yaşanıyor

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında mücadele veren iki milli boksör isim olan Adem ve Sabriye arasında aşk yaşandığına dair ortaya atılan iddialar gündeme oturdu ve sarf edilen cümleler akıllarda sorular bıraktı;

0
PAYLAŞ

Dünyanın en zor yarışması olan Survivor’un yeni sezonunda yarışmacılar arasında aşk durumları ortaya atıldı. Ünlüler takımının iki başarılı ismi olan ve yarışmada sürekli birbirleriyle birlikte olan Adem Kılıççı ile Sabriye Şengül için aşk iddiaları gündeme bomba gibi oturdu. Özellikle de iki isim arasında geçen diyaloglar adeta aşk sinyalleri veriyor.
İki yarışmacı arasında geçtiğimiz günlerde tartışmaların meydana gelmesi ve iki yarışmacı arasındaki ilişkilerin bozulmuştu. Şuanda ise Sabriye ile Adem arasındaki akan suların yeniden durulmasıyla birlikte aşk iddiaları çok daha kuvvetlendi ve yarışmanın izleyicilerinin aklına adada aşk mı var sorusu takıldı. Yarışmacılar arasındaki ilişkilerin yeniden normalleşmesinin ardından ünlüler takımındaki Sabriye’nin Adem’e ‘’Öp beni barışalım’’ demesinin ardından Adem’in de ‘’Ben seni her zaman öperim’’ ifadesi iki isim arasındaki aşk iddialarını adeta alevlendirdi.

Yarışmada Ünlüler Takımı Arasındaki İlişkiler Bozulmaya Devam Ediyor

Yarışmanın başından beri Furkan Kızılay ve Serhat Akın arasındaki kardeşlik ilişkisi dikkatlerden kaçmamaktaydı. Ancak şuanda ise bu ikili arasında meydana gelen tartışmalar ve iki yarışmacının da birbirine karşı sert sözler sarf etmesi ilişkilerin ne kadar yapmacık olduğunu göstermekte.

Eser West’in Veda Etmesiyle Birlikte Tartışmalar Daha da Azaldı

Survivor yarışmasının en renkli isimlerinden olan Eser West’in yarışmaya açlık sebebiyle veda etmesiyle birlikte ünlüler ve gönüllüler takımı arasındaki tartışmalar da duruldu. Özellikle de sempatik tavırları sebebiyle yarışmacıların devamlı Eser’e karşı laf atmasının ardından iki takım arasında çok şiddetli tartışmalar çıkmaktaydı.

Serhat Akın ile ettiği kavgalarıyla sürekli olarak yarışmanın tansiyonu yükselmiş ancak şuanda iki takım yarışmacıları arasında kavgalar meydana gelmemekte, daha çok takımlar kendi arasında kavga etmekteler. En çok dikkat çeken durumlar arasında ise iyi bir gidişata sahip olan yarışmacıların birbirleriyle tartışıyor olmaları oldu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here