Ana sayfa Tv Programları Acun Ilıcalı’nın Yeni Yarışması Boxun Yıldızları Ne Zaman Başlayacak? Hangi Sanatçılar Yarışacak!...

Acun Ilıcalı’nın Yeni Yarışması Boxun Yıldızları Ne Zaman Başlayacak? Hangi Sanatçılar Yarışacak! İşte Detaylar

Televizyon ekranlarının en bilindik isimlerinden olan ve yapmış olduğu yarışmalarla Türkiye gündeminden düşmeyen Acun Ilıcalı, yeni bir yarışmaya TV8 ekranlarında yer verecek. İşte Boxun Yıldızları arasında detaylar.

0
PAYLAŞ

Televizyon ekranlarının en fenomen isimleri arasında yer alan Acun Ilıcalı, yepyeni bir yarışmayla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmalarla Türkiye’nin ilgi odağı haline gelmiş olan Ilıcalı, Boxun Yıldızları ile yayın hayatına girmeye hazırlanıyor. Ekranlara gelme hazırlığındaki bu yarışma için şimdiden büyük bir heyecan söz konusu oldu.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER BİRBİRİYLE DÖVÜŞECEK

Yarışmayı en çok ilgi çekici kılan nokta ise, yarışmada ünlü boksörlerin yer alıyor olmasıdır. Başka programlarda ünlü isimler birbirleriyle bu yarışmada karşı karşıya gelecek. Yarışma sunuculuğunu üstlenen isimler arasında ise Survivor 2017’den tanıdığımız Adem Kılıççı yer almaktadır. Yarışmada finale kadar kalan ancak finalde Ogeday’a elenen Kılıççı, hal ve hareketleriyle Türk halkının gönlünü fethetmiştir.

Box sporlarının sunuculuğunu üstlenen ve başarılı sunuculuğuyla dikkatleri çeken Bilgehan Demir’de yarışma sunucuları arasında yer almaktadır. Bunun yanında sunucu sıfatıyla yer alacak bir diğer isim ise Dilara Gönder olacak.

YARIŞMACILAR ARASINDA HANGİ İSİMLER YER ALMAKTADIR?

Bülent Çetinaslan, Şenol İpek, Fulya Keskin, Aycan Demirci, Ateş Fatih Uçan, Çılgın Sedat, Sahra Işık, Bena Candelek gibi isimler olacak. Bunun yanında Sami Levi, Asena, Baki Mercimek, Ayşıl Özaslan ve Ramazan Kalyoncu’da yarışmada yer alacak.

Yarışma 27 Ekim 2017 Cuma günü ilk kez TV8 ekranlarında olacak. Sadece tanıtım fragmanıyla milyonlarca kişinin beklentisini yükselten bu yarışmada birbirinden ünlü isimler ringde karşı karşıya olacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here