Ana sayfa Tv Programları Acun Açıkladı Survivor 2017 Ödül Oyununda Tarihinin En Büyük Ödülü Nedir

Acun Açıkladı Survivor 2017 Ödül Oyununda Tarihinin En Büyük Ödülü Nedir

Survivor 2017'de büyük gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Reyting rekorları kıran yarışma programı bugüne kadar ki en büyük ödülü yarışmacılara sunmaya hazırlanıyor.

0
PAYLAŞ

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acunn Medya yapımcılığında ve yine Ilıcalı’nın sahip olduğu kanal TV 8’de yayınlanan Survivor 2017 gündemden düşmüyor. Her bölümü ile nefes kesen sahneleri ekranlara gelen yarışma programında gönüllüler ve ünlüler takımlarının yokluk içerisindeki hayatları ve zafere ulaşma hırsları izleyenlerde heyecan uyandırıyor. Zorluklar içinde yaşayan yarışmacılar ödül oyunlarını kazandığında ise büyük bir sevinci paylaşıyorlar. Bu defa ise paylaşılan sevinç daha farklı olacak!

ACUN ILICALI DUYURDU!

Ilıcalı’nın son eleme konseyi sonrasında yaptığı açıklamalar hem yarışmacıları hem izleyicileri şaşırttı. Ceza oyunları ile bilinen yarışmada gerçekleştirilen ödül oyunu ile yarışmacılara bu sezonda gelmiş geçmiş en büyük hediye verileceği duyuruldu. Yapılan tahminlere göre Ilıcalı, bir sonraki ödül oyununu kazanan yarışmacıları aileleri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here