Ana sayfa Tv Programları 27 Mart Pazar Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

27 Mart Pazar Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor yarılması bu hafta yine bir eleme anı ile ekranlarda olacak. Bu eleme heyecanı bu hafta Gönüllüler takımıyla gerçekleşecek. Dokunulmazlık simgesi bu sefer el değiştirdi.

0
PAYLAŞ

TV 8 ekranında Haftanın altı günü ekranlarda olan Survivor yarışmasında 27 Mart Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı. Üç haftadır dokunulmazlık yarışını kazanan ve hiçbir arkadaşını göndermeyen Gönüllüler bu hafta maalesef bir takım arkadaşına veda edecek. 

KİM GİDECEK?

Verilen kararlar doğrultusunda oylamaya giden yarışmacı bu dururma çok üzülecek. Dokunulmazlık yarışmasında kendi içlerinde fark yaratmak isteyen yarışmacılar dokunulmazlık için kendi aralarında bir oylama gerçekleştirdiler. İsmi en çok yazılan yarışmacı gönüllülerden Erdi’nin olması çok şaşırtıcıydı. Konseyde verilen bu karar ve sonrasında halkın vereceği kararla gitme riski bulunan Erdi, bu duruma çok üzüldüğünü belirtti.
 
Konseyin verdiği heyecanı yaşayan takım ,eleme heyecanı için oradan ayrıldı. Şimdi sıra halkın vereceği oylarda… Survivor bu haftaya yeni eleme anı ve ayrılan yarışmacının heyecanını yansıtacak. Dokunulmazlık oyununu ise yarışmanın en başarılı adaylarından Furkan kazanacak. Fakat Serhat Akın’ın da sakatlandığının uzun sürmesi ve tedavi görmesi gerektiği düşünülürse yapımcı tarafından elenmesi beklenebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here