Ana sayfa Tv Programları 26 Mart 2017 Eleme Gecesi Tankut Elendi Mi? Neden Evden Ayrılmak...

26 Mart 2017 Eleme Gecesi Tankut Elendi Mi? Neden Evden Ayrılmak İstedi?

26 Mart 2017'de Pazar günü ekranlara gelecek olan Kısmetse Olur Haftanın Finali'nde eleme gecesine, Tankut'un evden ayrılmak istemesi damga vurdu!

0
PAYLAŞ

 Olaylarıyla ünlü evilik programı Kısmetse Olur’un, 26 Mart 2017 Pazar akşamı ekranlara gelecek 392. bölümünde yine olayların ardı arkası kesilmiyor. Yayınlanan fragmanın akabinde haftanın finalinin yapılacağı eleme gecesinde Tankut’un evden ayrılmak istemesi gecenin olayı olurken, bu durum eleme adayı olan Onur’un gidip gitmeyeceği konusunda ise akıllarda soru işaretleri
bırakıyor.

 26 Mart 2017 Kısmetse Olur’da Eleme Gecesi Tankut Elendi Mi? 

 26 Mart Pazar günü ekranlara gelecek bölümde eleme adayları gelin adaylarından Gamze olurken, damat adayların ise Onur oldu. Onur’un eleme adayı olması, eve geri dönen eski sevgilisi Aycan’ı oldukça üzerken, 26 Mart Pazar günü yayınlanacak olan 392. bölümde duygusal anların yaşanmasına sebep oldu.

Yayınlanan fragmanda açıklanan sonuçların akabinde elenen isim Onur olarak duyurulunca Aycan ve Onur’un yaşadığı duygusal anlara dayanamayan Tankut, kendi isteği ile evden Onur’un yerine ayrılmak istediğini dile getirdi.

Tankut Neden Evden Ayrımak İstedi?

 Eleme gecesinde Onur’un elenmesinin üzerine, Aycan ve Onur çiftinin yaşadıkları zor anlara tanık olan Tankut, bir kez ayrılan bu çiftin bir daha bunları yaşamasına seyirci kalamayacağını dile getirerek, evden Onur’un yerine ayrılmak istediğini açıkladı. Bunun üzerine evden çıkan Tankut’un akıbeti ise Pazar günü yayınlanacak 392. bölümde belli olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here