Ana sayfa Tv Programları 23 Şubat 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Erkenci Kuş Başkan Erdoğan

23 Şubat 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Erkenci Kuş Başkan Erdoğan

Her hafta birbirleri ile reyting için yarışan dizi ve programlarda, bu haftanın kazananının açıklanması bekleniyor. Cumartesinin reyting sonuçlarında Survivor, Erkenci Kuş dizilerinin ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim özel programının hangi sıralamada olacağı merak konusu oldu.

0
PAYLAŞ

 

Her hafta birbirleri ile reyting için yarışan dizi ve programlarda, bu haftanın kazananı merakla bekleniyor. Bu hafta Survivor 2019, Erkenci Kuş, Kalk Gidelim dizileri ön plana çıkarken, Kanal D ekranlarında reyting almaya çalışan İkizler Memocan bu hafta ekrana gelmeyecek. Onu yerine Başkan Recep Tayyip Erdoğanın Kanal D de seçim özel programı saat 21.00 da olacak. 23 Şubat 2019 Cumartesi Reytingleri şimdiden merak konusu olmuş durumda. Geçtiğimiz aylarda en çok izlenen diziler sıralamasında, total reytingde 7 oranlarına yaklaşan Erkenci Kuş dizisini sırasıyla İkizler Memo-Can ve Kalk Gidelim takip etmişti. Cumartesi günü yarışacak olan Survivor, Erkenci Kuş dizileri ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim özel programında sıralamanın ne olacağı merak konusu oldu.

23 Şubat 2019 – Cumartesi günü de kıyasıya rekabet olacak. Bu hafta reytin sonuçlarında yarışacak dizi ve programlar ise şöyle;

– Erkenci Kuş

– İkizler Memo-Can

– Kalk Gidelim

– Survivor 2019

– Yaparsın Aşkım

– Kim Milyoner Olmak İster?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here