Ana sayfa Tv Programları 23 Nisan Reyting Sonuçları Kim Hangi Program Birinci Oldu

23 Nisan Reyting Sonuçları Kim Hangi Program Birinci Oldu

23 Nisan reyting sonuçları açıklandı! Açıklanan reyting sonuçlarında hangi programın birinci olduğu yayınlanırken, zirvedeki isim yine şaşırtmadı.

0
PAYLAŞ

Günlük olarak belirlenen reyting sonuçları 23 Nisan Pazar günü sonuçları, programların son bulmasıyla belirlendi. Pazar gününün iddialı yapımlarının reyting mücadelesinin ardından belirlenen sonuçların listesinin yayınlanmasıyla ise zirvenin ismi yine şaşırtmadı.

Günün iddialı yapımlarının arasına geçtiğimiz hafta katılan dizi Savaşçı, reyting mücadelesinde aldığı ilk hafta sonucu ile listeye iddialı bir giriş yaparken, listenin galibi ise her zamanki gibi Survivor 2017 oldu.

Hangi Program Birinci Oldu?

Yayınlanan reyting sonuçlarının ardından Tv 8 ekranlarının benzersiz yarışması Survivor 2017, 10.88’lik bir oranla zirveye yerleşti. Ardından çiçeği bununda yapım Savaşçı’nın birçok iddialı yapımı geride bırakarak, 8.12’lik bir izlenme oranıyla 2. sırayı alması ise oldukça şaşırttı.

Tüm bu yapımların ardından listenin sonuncu ismi ise TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi olurken, yapımın bu haftaki izlenme oranı 3.1 olarak belirlendi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here