Ana sayfa Tv Programları 23 Nisan Pazar Kısmetse Olur Kim Elendi? Yerine Kim Geldi?

23 Nisan Pazar Kısmetse Olur Kim Elendi? Yerine Kim Geldi?

Kısmetse Olur'da eleme heyecanı sürüyor. 16 Nisan gününün elemesi ekranlara referandum neden ile gelmezken 23 Nisan Pazar günü elenen isim belli oluyor. Elenen ismin yerine kim gelecek?

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarının 2 sezondur vazgeçilmezi haline gelen Kısmetse Olur devam ediyor. Her bölümü birbirinden heyecanlı anlara neden olan program 16 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen eleme günün ekranlara getiremedi. Referandum nedeni ile yayınlanamayan bölümün sonrasında 23 Nisan Pazar günü için elenen isimler netlik kazandı. Her hafta bir kilinin eve veda ettiği yarışmada gelin ve damat adayları aşkları için mücadele etmeye devam ediyor.

23 NİSAN’DA ELENEN İSİM KİM OLACAK, EVE KİM GELECEK?

Sevilen yarışma programının 23 Nisan tarihli bölümü için bilgiler bir bir paylaşılıyor. Yarışmaya geri dönen Adnan ve Didem’in sonrasında gerilim biraz aha artmıştı. Tuğçe ve Emre’nin aşkına ilişkin dedikodular ise gündemde çalkantılara neden olmuştu. 23 Nisan’da ekranlarda yer alacak olan programda Didem’in eleneceği konusu ise kulislerde konuşuluyor. Yarışmacının eve veda etmesinin ardından Sevgican’ın ise yeniden eve döneceği iddia ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here