Ana sayfa Tv Programları 21 Mart 2019 Perşembe Reyting Sonuçları Çarpışma Çukurova Avlu Bizim Hikaye

21 Mart 2019 Perşembe Reyting Sonuçları Çarpışma Çukurova Avlu Bizim Hikaye

21 Mart 2019 Perşembe günü birçok başarılı dizi reytinglerde kıyasıya bir rekabet içerisinde oldu. Çarpışma, Bir Zamanlar Çukurova, Avlu ve Bizim hikaye reyting sonuçları ortaya çıktı. Bazı dizilerin erken final kararı olduğu ortaya çıktı.

0
PAYLAŞ

21 Mart 2019 Perşembe gününde birbirinden başarılı dizi televizyon ekranlarında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye ve Çarpışma dizisi kıyasıya bir rekabet içerisinde oldu. TRT 1 ekranlarında yayın hayatına devam eden Tek Yürek, reytinglerde istediği neticeyi alamıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yüksek reyting rakamlarıyla zirve koltuğunda yer alırken, Çarpışma dizisinin henüz beklenen noktaya gelmediği görüldü. Tek Yürek dizisi ise beklentilerin çok daha altında kalarak erken final iddialarını gündeme getirdi.

21 Mart Perşembe Reyting Sonuçları

AB bazında Bir Zamanlar Çukurova 10.45 reyting rakamıyla ilk sırada yer alırken onu 4.88 ile Çarpışma, 4.86 ile Bizim Hikaye, 4.76 ile Tek Yürek, 3.08 ile Avlu takip etti. Total reytinglerine göreyse Bir Zamanlar Çukurova 13.19 reyting ile zirvede. Onu takip eden Bizim Hikaye 5.99, Avlu 5.92, Tek Yürek 3.59, Çarpışma 3.48 seviyesinde.

Reyting Sonuçları

1. Bir Zamanlar Çukurova / ATV

2. Bizim Hikaye / Fox TV

3. Avlu / Star TV

4. Tek Yürek (6. Bölüm ) / TRT 1

5. Çarpışma/ Show TV

6. Jet Sosyete / TV 8

7. Yemin ve Elif / Kanal 7

8. Çok Güzel Hareketler 2 / Kanal D

ATV ekranlarında 3 haftadır yayınlanamayan Bir Zamanlar Çukurova, 21 Mart 2019 günü ekranlara geldi. TRT ekranlarındaysa Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin ön plana çıktığı görülüyor.

Bir Zamanlar Çukurova

Reytinglerde ilk sırayı kaptırmayan ve ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisi, Perşembe günlerinin en yüksek reyting rakamlarına sahip. Oyuncu kadrosu ve başarılı senaryosuyla zirve koltuğunu sallandırmayan dizi, sezon boyunca reytinglerde birinciliği bırakmayacak gibi görünüyor.

Avlu

Star TV’de yayın hayatına devam eden Avlu dizisi, geçtiğimiz sezon reytinglerde çok büyük başarılara imza atmıştı. Ancak şuanda ikinci sırada yer alan Avlu, halen büyük bir izleyici kitlesine hitap etmektedir.

Bizim Hikaye

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve Hazal Kaya’nın başrolünü üstlendiği Bizim Hikaye, başarılı gidişatını sürdürmeye devam ediyor.

Çarpışma

Show TV’nin efsane dizisi Çarpışma, Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu gibi isimlerin kritik oyunculuklarıyla önemli bir yere sahip. Güçlü bir senaryosu olmasına karşın dizinin henüz beklendiği seviyeye çıkamadığı görülüyor.

Mehmetçik Kutlu Zafer

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz hafta Salı günü ekranlara gelen Mehmetçik Kutlu Zafer, Perşembe günü TRT yayın akışında yer aldı. Dizi geçtiğimiz yıl büyük başarılara imza atmaktayken, şuanda bir düşüş eğilimi göstermektedir. Erken final kararı alan dizinin yerine Tek Yürek dizisinin  geleceği konuşuluyor.

Fatih Portakal İle Ana Haber

FOX TV’nin tartışmasız en başarılı sunucularından Fatih Portakal, sunduğu ana haberle reytinglerde kritik bir yere sahip.

21 Mart 2019 persembe

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here