Ana sayfa Dizi Haberleri 2017-2018 Yeni Sezonunda Hangi Diziler Final Yapacak Hangileri devam edecek

2017-2018 Yeni Sezonunda Hangi Diziler Final Yapacak Hangileri devam edecek

2016-2017 sezonunun bitmesine sayılı günler kala hangi diziler final yapacak netlik kazandı. Ayrıca 2017-2018 sezonunda devam edecek olan diziler de belli oldu.

0
PAYLAŞ

Bu sene tüm Türk televizyon kanalları için oldukça çalkantılı bir sezondu. Bu sezon içerisinde ekranlara gelen bir çok dizi kısa sürede final yapmak zorunda kaldı. Reyting rekabetindeki büyük gerilimin neden olduğu finallar sonrasında ayakta kalmayı başaranlarda oldu. Bunlar arasından bir kaçı ise bu sezon sonunda final yapacak ve önümüzdeki sezon içinde ekranlarda yer almayacak.

İŞTE DEVAM EDEN VE BİTEN O DİZİLER

Atv ekranlarının sevilen dizileri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kırgın Çiçekler önümüzdeki sezonda da bizlerle olacak. TRT 1 ekranlarındaki Diriliş Ertuğrul final yapacak ancak önümüzdeki sezonda yeni konsepti ile ekranlara merhaba diyecek. Günlük yayınlanan Adını Sen Koy ve Beni Affet dizileri 2017-2018 sezonunda da ekranlara gelecek. İçerde dizisi bu sezonun bitiminde 39. bölümü ile ekranlara veda edecek. Keza Anne dizisi de bitecek ancak Kadın adlı yeni yapım dizinin benzeri konsept ile gelecek sezonda bizlerle buluşacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here