Ana sayfa Tv Programları 20 Mart Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı Kim Birinci Oldu

20 Mart Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı Kim Birinci Oldu

Her hafta açıklanan reyting sonuçları 20 Mart pazartesi günü açıklandı. Reyting birincisi içerde dizisi oldu.

0
PAYLAŞ

Her hafta dizilerin ve programların izlenme oranını belirleyen reyting sonuçları 20 Mart pazartesi günü için belli oldu. Dakika başına düşen kişi sayısına göre belirlenen ve programların gidişatını belirleyen reyting sonuçlarına göre bu hafta birinci İçerde dizisi oldu.

Reyting sonuçlarının yayınlanmasıyla diziler yarış içine girdi. İlk sırada yer alan İçerde dizisinden sonra ikinci sırayı Survivor yarışma programı aldı. Program başladığından itibaren reytingleri en yüksek yarışma programı olarak devam ediyor.

Birinci Hangi Program Oldu

Bu hafta olay bölümüyle birinciliğe yerleşen İçerde dizisinin özet bölümü de üçüncü sırada yer aldı. Dördüncü sıraya Fatih Portakal ile Fox Ana Haber yerleşti. İzleyicilerin beğenerek takip ettiği haber bülteni bir çok kez ilk 3 sıralamasına girmeyi başarmıştı. Beşinci sıraya Kırgın Çiçekler dizisi yerleşti ve reytingin ilk 5 sıralaması bu şekilde oldu.

Diğer diziler ve programlar ise bu hafta önceki reytinglerine göre düşüş yaşadı ve haftaya olacak reyting sıralaması merakla beklenmekte.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here