Ana sayfa Tv Programları 18 Mart Pazar Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

18 Mart Pazar Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor yarışmasında her geçen gün yeni oyunlarla takımlar gereken gayreti gösteriyor. 18 Mart pazar Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu...

0
PAYLAŞ

Survivor yarışmacıları 18 Mart Cumartesi yapılacak dokunulmazlık oyununa kilitlendi. Ünlülüler bu konuda kendileine pek şanslı görmezken, gönüllüler aralarından birini yine göndermeme kararı aldılar. 

 Açlıkla baş etmeye çalışan her iki takım 18 Mart Cumartesi günü oynanacak dokunulmazlık oyununda denegeler her an değişebilir. Ünlüler kan kaybetmeye devam etmek istemiyor. 18 Cumartesi günü saat:20:00 da TV 8 ekranlarından bu heyecana sizlerde evinizden ortak olabilirsiniz. 

 Her oyunda kazanmak isteyen takımlar dokunulmazlık oyununda ayrıca bir çaba gösteriyorlar. Arkadaşlarından ayrılmak istemeyen gönüllüler ve ünlüler o sembol için adeta kıyasıya yarışıyor. 

 Yine heyecan yine aksiyon Survivor adasında yaşanacak. Son olarak dokunulmazlık yarışını Gönüllüler kazanmıştı. Dokunulmazlık oyununu da gönüllüler kazanarak seriyi ilerletmeye devam ediyor.

Geçen bölümde adaya veda eden isim ise ünlüler takımından Fatih olmuştu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here