Ana sayfa Tv Programları 17 Mart Cuma Reyting Sonuçları Belirlendi Hangi Program Birinci?

17 Mart Cuma Reyting Sonuçları Belirlendi Hangi Program Birinci?

Her hafta ve her ay düzenli olarak belirlenen ve programların gidişatını gösteren reytingler belli oldu. 17 Mart Cuma reyting sonuçları açıklandı.

0
PAYLAŞ

İzlenme oranlarına göre sıralanan programlar kanallarda ne kadar süre kalacağını belirleyen bu sıralamada yine oynamalar yaşattı. Dizi veya programların yarıştığı reyting sonuçları açıklandı. 17 Mart reyting sonuçlarına göre en çok izlenen ve birinci sırada yer alan İçerde dizisi oldu.

Dizi başladığından beri ilk defa birinciliği almıyor. Şaşırtıcı senaryosuyla reytinglerde ismini bir çok kez anmayı başardı. İkinci sırada ise Survivor yarışma programı yer alıyor. Acun Ilıcalı’ nın sevilen yarışma programı neredeyse her gün ekranlara gelmekte ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından izlenmektedir.

İkinciliği alması diğer sonuçlarına göre pek şaşırtmadı. 3.sıra da ise yeni bölümü kaçıranların yoğun ilgisini görmüş olmalı ki yine İçerde dizisi 3. olarak karşımıza çıkmakta. 4. olarak Fatih Portakal ile Fox ana haber i görmekteyiz. En çok izlenen haber programı olarak karşımıza çıkmakta. 5. sırada ise Kırgın Çiçekler dizisi var. Atv nin sevilen dizisi ilk 5 e girmeyi başardı. Reyting sonuçlarına göre ilk beş sıralaması bu şekilde oldu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here