Ana sayfa Dizi Haberleri 15 Ekim 2017 Pazar Reyting Sonuçları-Savaşçı mı O Ses Türkiye mi?

15 Ekim 2017 Pazar Reyting Sonuçları-Savaşçı mı O Ses Türkiye mi?

Kanallar reyting yarışlarında kıyasıya rekabet içindeyken, bu haftanın reyting lideri merak konusu. Geçen haftanın birincisi Savaşçı yerini korudu mu?

0
PAYLAŞ

Kanallar için kıyasıya rekabetin bir temeli olan reyting sonuçları, iddialı programların artmasıyla her geçen gün önemini arttırmaktadır. Reyting sonuçlarıyla birlikte artan reklam gelirleri ve izlenme sayısıyla kanalların gelirine büyük bir katkı sağlayan programlar, her hafta reyting sonuçlarının zirvesinde yer alabilmek için kıyasıya bir rekabet içindedir. 

Pazar günleri yayınlanan programlarda, birbirinden kaliteli programların bulunması, reyting rekabetine heyecan da katmaktadır.  Fox TV’de yayınlanan, dünyanın en zor şartlarında görev alan , tüm güçlüklere rağmen yüreğinde vatan sevgisi taşıyan, vatanlarının güvenliğinden başka bir şey düşünmeyen bordo berelilerin hikayesini anlatan Savaşçı dizi 8 Ekim Pazar günü reyting sonuçlarında en yükse oranla birinci olmuştu.  Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve sunduğu, ekranların sevilen müzik yarışma programı O SES TÜRKİYE de, Savaşçı dizisinin ardından ikinciliği almıştı. O SES TÜRKİYE bu sezon kadrosuna fenomen sanatçı Yıldız Tilbe’yi kadrosuna katarak herkesin ilgisini çekmeyi başarmış olup, liderlik için Savaşçı dizisi ile kıyasıya rekabet içindedirler. ATV ekranlarında yayınlanan ve Kore dizisinin Türkiye formatında uyarlması olan, bu sezonun güçlü dizilerinden Cennetin Gözyaşları da 3. sırada geçtiğimiz hafta kendisine yer bulmuştur. Fenomen aile dizisi Çocuklar Duymasın da yeni sezona iddialı giriş yapmak isteyen diziler arasında yer alıp, 4. sırada kendisine yer bulmuştur.

HABERLERDE SHOW TV ÖNDE

Reyting sıralamasında ise pazar günü haberlerinde Show TV liderliği kaparken, kendisini FOX TV ana haber bülteni takip ediyor. 3.lük sırasında ise ATV ana haber bülteni yer alıyor.

15 Ekim reyting sonuçlarında ise liderliği kimin alacağı merak konusu.

15 Ekim reyting sonuçları O Ses Türkiye mi Savaşçı mı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here