Ana sayfa Tv Programları 14 Şubat Survivor SMS Sonuçları ve SMS Sıralaması Açıklandı

14 Şubat Survivor SMS Sonuçları ve SMS Sıralaması Açıklandı

Birçok ülkede yapılan ve ilk kez 13 Eylül 1997 yılında yayınlanan ve 2017 de Ünlüler ve Gönüllüler arasında yapılan yarışmanın 14 Şubat Survivor sms sonuçları açıklandı.

0
PAYLAŞ

Türkiye’de de uzun süredir yayınlanan ve büyük ilgiyle izlenen yarışmasında 2017 de yine heyecan dorukta.Ünlüler ve Gönüllüler olarak iki adaya ayrılmış ve birbirinden hırslı yarışmacıların olduğu programda yarışmacılar hem açlıkla hem de güçleriyle sınanmakta.2017 yarışmacılarının çoğu milli sporcu olup rekabetin bol olduğu bölümlerle karşılaşmaktayız.Her hafta oynanan ödül ve dokunulmazlık oyunları olmaktadır.

14 Şubat Survivor açıklandı,dokunulmazlığı iki kere kaybeden gönüllüler 5 aday çıkardı ve sms sonuçlarına göre adadan kimin ayrılacağı açıklanacak.Henüz televizyonda açıklanmayan oylamanın sonuçları sosyal medyada yayınlandı.Neredeyse her hafta oylamada birinci olan Erdi bu hafta ikinci oldu.Tartışmaların bol olduğu yarışmada Ünlüler takımındaki Fatih,diskalifiye olmaktan son anda döndü.

Renkli kişiliklerin bulunduğu Survivor 2017 heyecan verici yarışmalarıyla seyirciyi ekrana kitlemeyi başardı.İlhan Mansız gibi bir çok başarılı sporcunun bulunduğu Ünlüler takımı bu hafta iki kez rakibini yenmeyi başararak dokunulmazlığı aldı.

Kimler?

14 Şubatta eleme günü olan yarışmada toplam 5 aday çıktı.Ünlülerin iki kez dokunulmazlığı almasıyla Gönüllüler 5 aday çıkarttı.Gönüllülerden çıkan eleme adaylar; Yiğit,Sadin,Erdi,Elif ve Gökhan oldu.

Haftalık oylara göre sıralama sosyal medyada yayınlandı.İlk sırayı Gökhan,ikinci sırayı Erdi,üçünü sırayı Yiğit,dördüncü sırayı Elif ve son sırayı Sadin aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here