Ana sayfa Tv Programları 14 Şubat Esra Erol Mehmet ve Umut Canlı Yayına Neden Katılmadı

14 Şubat Esra Erol Mehmet ve Umut Canlı Yayına Neden Katılmadı

Atv'nin hafta içi her gün yayınladığı izdivaç programı Esra Erol'da olaylar karıştı.Mehmet ve Umut canlı yayına neden katılmadı? Bahar ve Pamuk ağlayarak olayı anlattı.

0
PAYLAŞ

Evlilik programlarından biri olan ve sevilerek izlenen ’da programında gözyaşları sel oldu. ve canlı yayına neden katılmadı? bu durumu ağlayarak anlatan Bahar ve Pamuk kendileri yüzünden olmadıklarını anlattılar.

Umut’un Arda ile kavgası yüzünden gelmediği ortaya çıktı.Canlı yayına Arda’da gelmedi.Umut,Pamuk’a olan aşkını canlı yayında söyledi.Fakat Umut hem bunu söylerken hem de Gülşafak ile görüşmelerine devam etmekteydi.İki kadına da umut vermiş ve olayları karıştırmıştı.Bu yüzden programda gerginlikler yaşandı.Pamuk’a olan aşkını itiraf ettikten sonra Gülşafak stüdyoyu terketti.Gülşafak’ın peşinden giden Arda oldu ve canlı yayında Umut ve Arda arasında kavga başladı.

Mehmet’in programa gelmeme nedeni ise sosyal medyaya yalan bilgi sızdırmak oldu.Esra Erol ve ekibinin sosyal medyalarını çaldırdığını söyleyen Mehmet,Esra Erol’u ve ekibini zor duruma düşürdü.Daha sonra da programa katılmadı.

Esra Erolla Programı Formatı

İlk olarak programa çıkan kişiler kendilerini tanıtır ve taliplerini bekler.Daha sonra talipleri telefon veya kısa mesaj yoluyla onlara ulaşır ve stüdyoya gelir.Arada paravanın bulunduğu koltuklara oturulur.Talibi gelen aday sorular sorar.Bazen karşılıklı sorular sorulur ve duruma göre paravanın açılması istenir.Paravan açıldığında aday talibiyle görüşmek isteyip istemediğini söyler.Eğer görüşmek istiyorsa stüdyo içinde yer alan başka koltuklara geçerler ve aralarında muhabbet ederler.Belirli bir süre sonra kararlarını açıklamaları için çağrılırlar.Paravan açılıp karar olumsuz olduğunda talip isterse programda kalıp kendi taliplerini bekleyebilir.Eğer istemezse stüdyodan gider.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here