Ana sayfa Tv Programları 1 Kasım 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Zirvede, Meryem Geriledi

1 Kasım 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Zirvede, Meryem Geriledi

Fenomen dizi Diriliş ile yeni sezonun iddialı yapımları Meryem ve Hayat Sırları 1 Kasım Çarşamba günü reyting için yarışacak. Dizi severleri ekran başına kitleyen dizilerin reyting analizleri

0
PAYLAŞ

1 Kasım Çarşamba günü birbirinden iddialı yapımlar sevenleriyle ekranlarda buluşacak. 1 Kasım 2017 çarşamba günü ekranlara gelecek diziler şöyle; Diriliş, Meryem, Hayat Sırları. 

Geçtiğimiz hafta ekranlara muhteşem bir dönüş yapan Diriliş, geçen sezon olduğu gibi bu sezonda ne kadar kalite bir dizi olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Trt 1’in en gözde yapımı, ekranların fenomen dizisi Diriliş 2. bölümü ile ekranlara gelecek. Geçen hafta Diriliş, reyting listesinde 1.sırada yerini aldı.

Kanal D’nin yeni dizisi Meryem, Diriliş’in yokluğunda izlenme listelerinde zirvedeydi. Diriliş’in ekranlara tekrar dönmesi ile Diriliş’in gölgesinde kalan Meryem Dizisi bakalım başarısını sürdürebilecek mi?

Star Tv’nin bu sezon yayına başlayacak dizisi Hayat Sırları ise ilk bölümü ile yayın hayatına başlayacak. Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Hayat Sırları dizisi Çarşamba günleri ekranlarımızdaki yerini almaya başlayacak. Bakalım Hayat Sırları Diriliş, Meryem gibi başarılı dizilerin arasında tutunabilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here